Наша компанія пропонує найкрасивіші постільні речі зі 100% махри. Махрова тканина — це натуральна бавовняна нитка особливого плетіння (рівномірно впущені петлі з обох або одного боку). Махрова постільна білизна має всі природні властивості натуральної бавовни, які в рази посилюються саме завдяки особливому плетінню, має приголомшливу гігроскопічність. Воно ніжне та пухнасте, дарує тепло та затишок. Махрова постільна білизна створить на час сну максимально приємні умови для вашого тіла.
Повний каталог махрової постільної білизни дивіться на сайті: http://tekstilok.com.ua/g4809299-komplekt-postelnogo-belya


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Рожевий |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Рослини, квіти |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Махра |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 723,68 ₴


