Наша компанія пропонує найкрасивіші постільні речі зі 100% махри. Махрова тканина — це натуральна бавовняна нитка особливого плетіння (рівномірно впущені петлі з обох або одного боку). Махрова постільна білизна має всі природні властивості натуральної бавовни, які в рази посилюються саме завдяки особливому плетінню, має приголомшливу гігроскопічність. Воно ніжне та пухнасте, дарує тепло та затишок. Махрову постільну білизну створить на час сну максимально приємні умови для вашого тіла.
Повний каталог махрової постільної білизни дивіться на сайті: http://tekstilok.com.ua/g4809299-komplekt-postelnogo-belya


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OZINCI |
| Країна виробник | Туреччина |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Махра |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 80 % |
| Поліестер | 20 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 70 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Ширина простирадла | 100 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 073,52 ₴


